O FIRMĚ

  Firma REKONT byla založena v listopadu 1991. Začala se zabývat stavební činností a od roku 1993 i prodejem stavebních hmot. Pri provádění prací se soustredujeme na opravu fasád a jejich zateplování. I při prodeji stavebních hmot se specializujeme na materiály, které se pri opravách fasád používají... Hlavní težište našich služeb je tónování širokého sortimentu barev a omítek. Za pomoci technických poradcu našich dodavatelu se snažíme o komplexní služby při navrhování a realizaci oprav obvodových plášťů budov. Pomocí speciálního programu Famos provádíme digitální vizualizaci barevného i technického řešení konečného vzhledu rekonstruované budovy.

 

 

Naše společnost získala prestižní marketingovou značku Kvalitní firma.

   V rámci snahy o zkvalitňování naší činnosti se naše společnost přihlásila do referenčního programu organizace APC Asociace pro certifikaci. Díky pozitivním referencím, které jsme obdrželi od Vás, našich zákazníků, jsme byli certifikováni prestižní marketingovou značkou Kvalitní firma. Toto ocenění nás nejen těší, ale zejména zavazuje udržet a neustále zvyšovat kvalitu našich produktů i služeb


   Spolu se ziskem ocenění Kvalitní firma jsme se zavázali dodržovat zásady kvality, stanovené v základním dokumentu
asociace – Kodexu kvality APC. Ty zahrnují zejména základní etické normy a způsoby komunikace naší společnosti se zákazníky:

  • Budovat důvěru
  • Neklamat v reklamě
  • Pravdivě informovat
  • Být transparentní
  • Dodržovat dohody
  • Komunikovat
  • Chránit privátní data
  • Být bezúhonný

  Samotnou účastí v tomto programu „jdeme se svou kůží na trh“, neboť všichni naši zákazníci mají jedinečnou možnost informovat certifikační autoritu v případě, kdy byli nespokojeni a kdy podle nich byla některá ze zásad Kodexu kvality APC porušena.

  Cílem certifikace Kvalitní firma je přispět k takovému prostředí, kde si mohou subjekty na trhu důvěřovat a jež tvoří dynamický a vyspělý trh. Jsme rádi, že k takovému cíli přispíváme i my.

 

 

Kontakt

Adresa:Dělnická 208/9
40502 Děčín 6
(areál bývalého Centroflóru)
Tel.:412 512 209
Mob.:739 023 078
Mob.:739 023 065
E-Mail:rekont-dc@seznam.cz
Fax:412 517 177
Odkazy

HPI - CZ
BASF ČR
HET s.r.o.
Caparol

created by Petr Tarant

admin